TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:46
Kjo shpallje është shikuar: 2085 herë

Titulli : Golf 4

Çmimi : 3,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 2300

Viti : 2000

Përshkrimi

golf 4 , ngjyr e zez metalike, 4x4,motorri V5-2.3 benzin , dhe impjant te gazit (ne dizne) shpenzimet 5-100km,viti 2000, 6 shpeici(marrshe), disce aluminit , goma te veres +te dimrit te reja ,abs,dy dyersh, elektronik, muzik ( pajaqall, subufer etj.) ne gjendje shum te rregult edhe bojm ndrrim me targa te kosoves rks

SHPALLJET TJERA