TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.07.2015, Në orën: 01:31
Kjo shpallje është shikuar: 1918 herë

Titulli : audi a4 2.0 tdi 140 ps 2005 sline

Çmimi : 8,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 199,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Serviset e kryera
Korp llamell zamajc te reja
fellne me goma te reja veres
interier gjysem lekur

Info tel 044 786 281
viber +386 49 207 526

SHPALLJET TJERA