TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.07.2015, Në orën: 01:08
Kjo shpallje është shikuar: 1677 herë

Titulli : VW Polo 1.6 TDI 2012 Highline 23000KM

Çmimi : 12,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Argjendtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 23,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2012

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik

Përshkrimi

Shitet VW Polo:

- Regjistruar RKS
- 22000KM te kaluara
- Motorri: 1.6 TDI 77KW (I te kuqe)
- Viti i prodhimit: Gusht 2012
- Dritat Bi-Xenon me LED-a
- Klime A/C
- Board kompjuter multifunksional
- Tempomat
- Pergaditje per paisje te telefonit permes bluetooth
- Ngjyra e argjende metalike
- ABS
- ESP
- ALARM
- Komanda ne timon
- Pasqyre elektrike me ngrohje
- Xhama elektrike
- Dy uleset e para me ngrohje
- Radio RCD 510 MP3 6 cd-ja, sd card, touchscreen
- 4 Airbag-a
- Mbeshtetese per dore
- Sensor parkingu mrapa me tregues ne ekran
- 2 qelca
- Goma vere dhe per dimer

Tel + Viber 049 447 910

SHPALLJET TJERA