TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.07.2015, Në orën: 04:22
Kjo shpallje është shikuar: 3772 herë

Titulli : shtepia ne shitje

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 170m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon

Përshkrimi : Shitet shtepia ne Matiqan afer "Villa Piknikut"

shtepia posedon 5 ari e gjysme
2 dhoma gjumi
2 banjo
sallon dhe kuzhine
garzh

Shtepia esht e mobiluar ,mobiliet shiten sipas marrveshjes

Nr. i telefonit : 044 839 037

SHPALLJET TJERA