TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.07.2015, Në orën: 18:52
Kjo shpallje është shikuar: 3567 herë

Titulli : BMW

Çmimi : 28,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 520

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2012

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

VETURA ESHTE E IMPORTUAR NGA GJERMANIA PERSONALISHT NGA UNE DHE ESHTE E BLERE DIREKT NGA SALLONI I BMW, E DOGANUAR DHE REGJISTRUAR PARA 7 MUAJSH NE KS. ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE DHE ME TE GJITHA ELEMENTET EKSTRA: STANDHEITZUNG (NXEMJE&FOJHE ELEKTRONIKE-AUTOMATIKE), SITZHEITZUNG, HEAD-UP DISPLAY, ETJ...

SHPALLJET TJERA