TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 00:26
Kjo shpallje është shikuar: 699 herë

Titulli : Shes 6 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shes 6 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine. Trolli eshte ne emrin tim personal si dhe nuk eshte ne hipotek ne asnje bank perkthim i menjehershem. ne truall gjindet edhe nje Temel i shtepis te cilin e kam ndertuar un.
Trualli gjindet afer rruges kryesore 27 Nëntori perball trualit siq shihet ne foto eshte stacioni i autobusit urban truali posedon dokumentacion te rregullt eshte ne emrin tim si dhe eshte i paisur me RRYM,UJSJELLS,INTERNET,KABLLOVIK,(te gjitha keto jan nen dhe dhe nuk ka shtylla elektrike perveq te ndriqimit publik)
Ndrrim nuk bejme.
Pres vetem bleres serioz
Qmimi sipas Marveshjes.

Kontakt: Tel:049797448 (mund te kontaktoni edhe ne VIBER)

SHPALLJET TJERA