TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 00:36
Kjo shpallje është shikuar: 1638 herë

Titulli : Volvo s80 2.4 Diesel

Çmimi : 9,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volvo S80

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2400

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet volvo s80 2.4 diesel ne gjendje shumë te mirë teknike. Vetura është e sapo importuar nga zvicra dhe ne gjendje shumë te mirë teknike.
Ju mirëpresim..

SHPALLJET TJERA