TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 00:43
Kjo shpallje është shikuar: 1567 herë

Titulli : BMW 320d

Çmimi : 5,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes BMW 320d klim abes espe centrall etj gjendje teknike t shkelyshme si jasht ashtu dhe mbrenda vetura shitet nga salloni auto star

SHPALLJET TJERA