TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 01:06
Kjo shpallje është shikuar: 1219 herë

Titulli : VW GOLF 1.6 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2011

Përshkrimi

- GOLF 6
- MOTORI 1.6 TDI - me I te kuqe
- BLUE MOTION - TECHNOLOGY MOTOR
- VITI I PRODHIMIT 2011
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA
- NAVI TE MADHE ME TOUCH
- KAMER PERMAS PER PARKIM
- TV - NAVIGATION - AUX - USB
- RADIO - CD - DVD
- BLUETOOTH
- ESP - IMOBILIZER
- DRITA TE MJEGULLES
- AUTO HOLD SYSTEM
- DRITA ELEKTRONIKE
- PASQYRE ELEKTRONIKE DHE ME NXEMJE
- KLIMA AC
- ALARM
- POSEDON 2 QELESA

- TEL 045 411 811 OSE 049 764 264

SHPALLJET TJERA