TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 01:26
Kjo shpallje është shikuar: 963 herë

Titulli : Shitet Shtepia-villa ne Viti

Çmimi : 350,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 400m2

Dhoma Gjumi : 6

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet shtepia/villa tri katëshe me 400m2 dhe me 9 ari truall.Shtëpa është ndërtim i ri, e punuar me material të forte dhe cilsor si dhe ka nxemje qendrore.

Kati 1 - (Përdhesa) është lokal 80 m2 , dhe ka nje garazhe

Kati 2 - Përmban 2 Sallona, 1 kuzhine me trepezari, 1 dhomë gjumit , 1 Shpajz, 1 Banjo, si dhe 3 Ballkona

Kati 3 - Permban 5 dhoma gjumi, 2 Banjo dhe 1 Ballkon

Oborri është i rregulluar me kubëza betoni (kocka), i rrethuar me muri dhe posedon 2 Garazha jasht shtepise.

Shtepia ka dokumentacion të rregullt.

Çmimi : €350.000 ( i diskutueshëm ) VETEM BLERESIT SERIOZ MUND TE LAJMEROHEN MOB: 045 886 591

SHPALLJET TJERA