TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 11:32
Kjo shpallje është shikuar: 590 herë

Titulli : Makin qpurse per hapjen e gropave

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Makina Bujqësore & Pyllore

Përshkrimi : Bejm hapjen e gropave me makin qpurse me gjersi sipas deshires dhe me thellsi gropa per shtylla per rethoja te gjitha llojet e gropave per ma shum edhe ne viber +38649566949 24H...

SHPALLJET TJERA