TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 23:43
Kjo shpallje është shikuar: 927 herë

Titulli : Bicikleta California MTB

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Biçikleta

Përshkrimi : Shes bicikleten California MTB ne gjendje shum te mire
Bicikleta është prej aluminit dhe të gjitha pjesët i ka shimano, frenin e par e ka me disk, i ka 27 shpejtesi dhe profili i gomave 26

Per kontakt: 045-679-707 mundeni me shkru ne WhatsApp, Viber

SHPALLJET TJERA