TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.11.2015, Në orën: 17:23
Kjo shpallje është shikuar: 1401 herë

Titulli : Shes Mercedes 190-88, 11 muj regjistrim

Çmimi : 1,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 190

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 270,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1988

Ekstra : CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio

Përshkrimi

Shes Mercedes 190-88 Diesel, 11 muj regjistrim. Goma shume te mira. Ne gjendje te mire pune. Vetura nuk eshte hipotek dhe e bej perkthimin menjehere ne emer tuajin.

SHPALLJET TJERA