TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.11.2015, Në orën: 19:43
Kjo shpallje është shikuar: 961 herë

Titulli : SHITET BIZNISI NE PEJE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Gjëra për fëmijë

Përshkrimi : SHITET BIZNISI NE PEJE ME 20 VETURA , 10 PREJ TYRE TE PAPERDORURA , ME KETE BIZNIS VIJN BATERIAT DHE ADAPTERAT .
TE LAJMEROHEN VETEM TE INTERESUARIT , CMIMI SIPAS MARVESHJES . FLM.

SHPALLJET TJERA