TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.11.2015, Në orën: 19:40
Kjo shpallje është shikuar: 1103 herë

Titulli : Audi tt S line cabrio

Çmimi : 5,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi TT

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 90,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes veturen Audi tt S line 1.8 benzin cabriolet vetura posedon klimatronike abes esp alrm bord kompjuter fellne goma treja shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme kilometra te garantuara
Vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA