TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.11.2015, Në orën: 19:47
Kjo shpallje është shikuar: 851 herë

Titulli : BMW X3 -06

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 20,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

BMW X-3, motori 3.0 DIZEL, 6-shpejtsi,Viti 2006, Klim tronike,ABS,ESP,airbag,4x4, temporat ,pulla ne vollan, senzora shiut, fellne me goma te mira,karrika lekure, Vetura eshte PA dogan dhe eshte ne gjendje shum te mire.

SHPALLJET TJERA