TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.11.2015, Në orën: 22:51
Kjo shpallje është shikuar: 1475 herë

Titulli : Shitet vetura e tipi Mercedes-Benz

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 224,450

Motori (kubik) : 3222

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player

Përshkrimi

Shes veturen Mercedes-Benz e320 avantgarde full extra ne gjendje shum te rregullt dhe eshte shume e ruajtur, posedon keto gjera:
Senzor parkingu, bord computer, senzor shiu, karrigat memory, klima tronik, pasqyrat me mbylle, nxemje ne karrige, telefon, magazin per cd si dhe shum gjera tjera shtese... Vetura eshte ne gjendje te perkryer dhe nuk eshte ne hipotek

SHPALLJET TJERA