TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.11.2015, Në orën: 03:51
Kjo shpallje është shikuar: 1901 herë

Titulli : VW GOLF 4 1.9 TDI R32 MODEL I VEQANT

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
vw golf 4 1.9 tdi
me i tkuqe 74 kw
modeli R32
viti fund 2002
rexhistrim 1 vit
Deri 03.11.2016
crom paket
fellne 17
timon 3
karrika me nxemje
klimatronik
xenon drita
tempomat
full full
info tel 044 207 526
+386 49 207 526 viber

SHPALLJET TJERA