TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.11.2015, Në orën: 14:33
Kjo shpallje është shikuar: 777 herë

Titulli : Shtëpi 202m2 me qira në lagjen NIC

Çmimi : 1,500 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 202m2

Dhoma Gjumi : 5

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shtëpi 202m2 me qira në lagjen NIC.
Shtëpia gjendet në Çagllavicë (përballë qendres tregtare GRAND STORE), në lagjen NIC.
Shtëpia është II katëshe dhe lëshohet me qira e mobilar.

Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Terasë
1. Garazhë

Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo (njërën në dhomë gjumi e pajisur me jacuzzi)
2. Ballkona

Ujë 24 orë, siguri e lartë, oborr të rregulluar mjaft mirë si dhe parking të mjaftueshëm rrugorë.

ID e shpalljes: 30019

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: [email protected]
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA