TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.11.2015, Në orën: 14:39
Kjo shpallje është shikuar: 350 herë

Titulli : BANESE ME QIRA NE QENDER PERBALL Q.SE PENZIONERVE

Çmimi : 400 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 75m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Leshoj banese me qera ne qender te Prishtines me saktesisht perball Qendres se Penzionereve,gjendet ne katin e 4-te eshte super e mobiluar dhe ka kete renditje:

-sallon
-kuzhine
-dhome gjumi
-dhome trapezarie
-banjo
-ballkon

Posedon uje 24h me rezervuar dhe nxemje qendrore personale me rryme.

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:

045 602 111
049 452 252
e-mail: [email protected]
o.kik

SHPALLJET TJERA