TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.11.2015, Në orën: 18:36
Kjo shpallje është shikuar: 983 herë

Titulli : golf 5 1.9 tdi 6 speed 2005

Çmimi : 6,222 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
golf 1.9 tdi
2005 6 shpejtsi
klimatronik
liber servisit
km originall
servisat e krym
gjendja perfekt
goma te reja dimrit
Info tel 044 207 526
+386 49 207 526 viber

SHPALLJET TJERA