TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 03:22
Kjo shpallje është shikuar: 1306 herë

Titulli : Citroen C3 1.4 HDI PLURIER nga zvicrra

Çmimi : 4,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C3

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2005

Përshkrimi

shitet citroen plurier c3 1.4 hdi cabrio
disell
klim tronic
abs
esp
music dhe shum sende tjera
shum ekonomik
regj i par ne ks
bejm edhe ndonje ndrrim
tel vib
044100188

SHPALLJET TJERA