TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 03:23
Kjo shpallje është shikuar: 1461 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 TDI 5 MUAJ RKS

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

SHES GOLF 5 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2006 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIM,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,HIDROLIK,GJAMAT ME RRYM,FELLNE ME GOMA TE MIRA REGJISTRIM 5 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723

SHPALLJET TJERA