TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 03:28
Kjo shpallje është shikuar: 1756 herë

Titulli : AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK QUATRO

Çmimi : 7,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

SHES AUDI A6 3.0 TDI QUATRO AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIM,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,PULLA NE VOLLA ,GJAMAT ME RRYM,PASQYRET ME RRYM,KARRGAT ME NXEMJE ,SENZORA PARKINGU PARA MBRAPA,DRITAT XENON BI XENON, LLEDA,FELLNE ME GOMA TE MIRA REGJISTRIM 8 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723

SHPALLJET TJERA