TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 09:18
Kjo shpallje është shikuar: 505 herë

Titulli : Banesa duplex 129.1m2 me oborr ne lagjen Kalabria

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 129.1m2

Dhoma Gjumi : 4

Përshkrimi : Shitet banesa duplex 129.1m2 me oborr ne katin perdhese,ne lagjen Kalabria.
Banesa eshte ndertuar me materiale te standardizuara dhe te veqanta.
Kompleksi banesor përbëhet prej katër godinave ku çdo gjë e ke afër, me qasje direkte në arterien kryesore të rrugëve që lidhin Prishtinën me qendrën dhe qytetet tjera. Kompleksi banesor “ILIAN” është i vetmi kompleks që i dedikohet vetem jetës familjare me të gjitha hapësirat e veta, ku qetësia dhe privatësia e banorëve është në rend të parë. Pamja nga dritarja ofron pamjen e bukur të oborreve dhe gjelbërimit që e rrethon këtë kompleks. Duplexi perfundon ne fund te marsit 2016.
Banesa duplex ka kete renditje hapsirash:
Etazha e pare:
- qëndrimi ditor, galeria, kuzhina dhe tryezaria, dhoma e gjumit, korridori, banjoja dhe ballkoni.
Etazha e dyte:
- qëndrimi ditor, galeria, tri dhoma të gjumit dhe banjoja.
-Dupleks ka oborr ne perimeter te shtrirjes se baneses.

SHPALLJET TJERA