TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 00:56
Kjo shpallje është shikuar: 783 herë

Titulli : Banes Super Moderne me Qira ne Rrugen B - Kodi 0478

Çmimi : 11,600 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 110m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banes Moderne me Qira ne Rrugen B - Kodi 0478

Lokacioni: Kompleksi Capave te Maxi 24 H

Siperfaqe: 110 m2

Kati 5

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo ( njera banjo eshte e perbashket me dhomen e gjumit )
- Ballkon
- Shpajz
- Dhom Garderobes

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Parking
- Uj 24 H
- Lift
- Mirembatje te Hymjes

Banesa leshohet vetem per Nderkombetar

Uji dhe Mbeturinat perfshihet ne çmim

Çmimi €600

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: [email protected]
Web: www.prishtina-city.com

SHPALLJET TJERA