TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 01:06
Kjo shpallje është shikuar: 703 herë

Titulli : Shtepi me qira në Qender, Pejton 600€

Çmimi : 600 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 160m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Leshohet shtepia me qira 160 m2, ne Lagjen Pejton, afer Rezonances
Shtepia posedon: Sallon me kuzhinë, nje dhomë dite, 3 dhoma te fjetjes, koridor te madh, shpajz, banjo dhe teras.
E renovuar dhe e mobiluar komplet me mobilje te reja dhe moderne.
Çmimi: 600€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

SHPALLJET TJERA