TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 16:29
Kjo shpallje është shikuar: 640 herë

Titulli : Husky Siberian

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qen

Përshkrimi : Shes qen Husky Siberian:qeni i ka 1 vjet e gjysmë është shum i dashtun per fëmijë dhe familje.Është i paisur me te gjitha vaksinat dhe pasaportë.Specifika e tij eshte nje sy te kalter nje te kaft.Nr Viber:+37744880260

SHPALLJET TJERA