TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.11.2015, Në orën: 18:17
Kjo shpallje është shikuar: 2184 herë

Titulli : Mercedes E 270 dizel -03 shitet ndrrohet

Çmimi : 7,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

vetura ne emrin tim personal
Mercedes E 270 cdi
Modeli avangard
i regjistrua rks per 1 vite te plot
I garantuar qe nuk eshte hipotek
Pa asnje defekt me te vogel
Fellne goma seria e fundit
Senzor parkim para mrapa fabrikisht
telefon
Fshisat e Shiut automatike
Ndezja e dritave automatike
Hapja e gjamave electro
Automatik tiptronik
Navigacion
Ulset me nxemje
Levisja pershtatja e ulseve electro
vetura shitete ndrrohet me vetura te ndryshme dhe japim garancion ne gjdo aspekt

Avni Hasani

SHPALLJET TJERA