TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.11.2015, Në orën: 02:53
Kjo shpallje është shikuar: 1478 herë

Titulli : MINI COOPER 1.6 D FULL EXTRA 9MUJ RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mini Cooper

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2008

Përshkrimi

MINI COOPER 1.6 DIZELL

VITI I PRODHIMTI : 2008

NGJYRA : VISHNJE

I REXHISTRUAR RKS DERI NE QERSHOR 2016

VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

FULL EXTRA

QMIMI :

TEL : 044 332 334 / 049 332 334

PRES BLERES SERIOZ

SHPALLJET TJERA