TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.11.2015, Në orën: 03:08
Kjo shpallje është shikuar: 1147 herë

Titulli : VW Golf 5 plus - 1.9- TDI -05

Çmimi : 6,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes

Golf 5 Plus- 2005- TDI 1.9 - 77 KW -115 PS

Vetura ka keto karakteristika:

Klimatronic dy zonale
Mbeshtetese dores para dhe mrapa
Board computer
ESP
Airbag
Hallogene per mjegull
Dritat xenon automatike
4 Gjamat me rryme
Radio/CD fabrikes
4 goma te reja per dimer
Servisin e madh te kryer

I doganuar dhe i regjistruar rks

Me liber te servisit
Vetura nuk eshte ne hipotekë

044 147 515
Viber - 049 147 515

SHPALLJET TJERA