TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.11.2015, Në orën: 03:38
Kjo shpallje është shikuar: 2577 herë

Titulli : Audi A4 1.8t

Çmimi : 4,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2002

Përshkrimi

Audi A4 1.8t benzin
viti i prodhimit 2002
klima tronik
ABS
Air Bag
Servo
Dritare elektronike
Pashqyre elektronike
Mbyllje qendrore
Muzik te mir
Fellne shum te bukura
Ngjyra e zez metalike
Llajsne krom
Vetura eshte shum e rujtne nga jasht dhe interier shum te paster karrika special model i veqant i ardhur nga Zvicrra shpenzime shum te vogla servisin per 10000 km te sapo kryer ska nevoj per as nje investim regjistrim edhe 10 muaj vetura nuk eshte hipotek perkthim i menjehershem

ju mirpresim

tel. 045 617 555

SHPALLJET TJERA