TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.11.2015, Në orën: 13:05
Kjo shpallje është shikuar: 3246 herë

Titulli : Bmw 530 -03

Çmimi : 5,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2003

Përshkrimi

Shese ndroj bmw 530 automatik tip tronik klim abes asepe airbega navigacion tempomat senzora te shiute ksenone senzota para merapa vetura esht shum ne gjendje te mir teknik dhe optik esht e rujtme si jasht ashtu dhe brenda 4 goma me fellne m+s 4 gjamate me pulle levizja e karikav elektronik vetura esht pa dogan boj ndrim me kete lloj vetura edhe ne rks edhe pa dogan : audi alfa romeo 159 taurek . taurane wv golf 4 5 bmw 3,5,7 X5 passat opel astra opel signume . Viber +37744334324

SHPALLJET TJERA