TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.11.2015, Në orën: 14:56
Kjo shpallje është shikuar: 1649 herë

Titulli : Golf IV 1.9 TDI (Special Edition)

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Golfi eshte ne gjendje te rregullt dhe pres bleres serioz, Nuk bej ndrrim me asgje. Ka regjistrim deri ne shkurt 2016. TDI (DI te Kuqe)

SHPALLJET TJERA