TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.11.2015, Në orën: 03:20
Kjo shpallje është shikuar: 1421 herë

Titulli : Dodge 5.7 hemi 53mi km me leda -06

Çmimi : 14,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Dodge Avenge

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 50,000

Motori (kubik) : 5700

Viti : 2006

Përshkrimi

Dodge charger 5.7 hemi 375ps 53mi km te garantuara fellne 22 coll me goma treja lleda para mrapa automatik tiptronik navi dvd dhe mrapa karrikat me nxemje etj shum i rujtun

SHPALLJET TJERA