TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.11.2015, Në orën: 19:41
Kjo shpallje është shikuar: 739 herë

Titulli : shitet kombi fiat

Çmimi : 630 €

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : Shitet kombi fiat dukato me 15 ulese eshte pa regjistrim dhe eshte me tabela i pa qlajmeruar qe afer tri vite. 1.9turbo dizel motorin ne gjendje shume te mir dhe shpenzon pak. 4 gomat i ka shum te mira

SHPALLJET TJERA