TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 14:52
Kjo shpallje është shikuar: 504 herë

Titulli : Leshohet Shtepi me Qira

Çmimi : 400 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 100m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shtepia eshte ne veternike rr. Xhevat Qena ( afer Restoranit RRon)
I ka 100 m katrot
eshte 3 dhomshe ( 2 dhoma te fjetjes)
Kuzhine
banjo
Koridor
2 Ballkona

Cmimi per muaj eshte 400 euro

Ka nxemje Qendrore

Uje 24 ore

Dhe hymje private dmth lagjja ka rampe

Per me shume na kontaktoni 049 222 303

SHPALLJET TJERA