TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 14:57
Kjo shpallje është shikuar: 566 herë

Titulli : Lëshohet me qera dhe në shitje shtëpia te Mati 1

Çmimi : 11,200 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 310m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Hapësira e shtëpisë 310m², tre katëshe P+2 (Bodrumi dhe dy kate banimi) të ndërtuara në vitin 2011 në Hapësirën prej 4 ari oborr.
Bodrumi ka Garazhe dimensioni 6.4X3.7 me dyer automatike dhe bodrum për hapësirën e nxehjes qendrore, Garderobë dhe WC, Pingpong.
Kati i parë ka sallon të hapur i mobiluar me mobilje moderne, TVkabllovik - Ipko, internet, air kondicion, kaminë me dru, kuzhine moderne me te gjitha pajisjet e kuzhinës, trapezari me dalje ne verande dhe oborr, dhome e mobiluar e pritjes–pune me ballkon, Banjo/WC/tush.
Kati i dytë ka tre dhoma gjumi, dhomën e prindërve e mobiluar ne mënyrë standarde,TV/kabllo/ Internet, banjo/WC/tush kabine duke përfshirë edhe pjesën për gardërobën dollapë te sistemit amerikan, ballkondhe dy dhoma tjera gjumi për fëmijë me ballkone dhe terase shume e madhe, mobilet krevatet për fëmijë, dollape, korridori dhe Banjo /WC/ për dhomat e fëmijëve.
Ngrohje qendrore te sistemit vaillant me rryme dhe me peletdhe sistemin e ujit me bojler te madhe me ngrohje qendrore dhe me rryme per tere shtëpinë (300Ltr).
Sistemin e kamerave dhe sistemin e sigurisë alarm brenda dhe jashtë shtëpisë duke e mbuluar edhe oborrin me kompaninë Besa Security/kontrata mujore prej 25€.
Shtëpia është e ndërtuar në 4ari oborr të gjelbëruar dhe është e rrethuar me muri dhe me grilla.
Sistemi i ujësjellësit dhe sistemin e rezervuarit te ujit prej 2000lit hapësirë e veçante.
Alternative e rrymës është me sistemin amerikan te invertorit ku janë te kyqura i gjithë ndriçimi i shtepise, TV dhe Internet dhe Alarm.
Përveç garazhes ka mundësi parkimi edhe përnjë veturë tjetër ne oborr dhe gjithashtu edhe parkim ne rruge (dy vetura).
Preferojmë çifte familje dhe familjar nga stafi i ambasadave, zyrave diplomatike, etj.
Çmimi për qira i shtëpis është 1,200.00€/muaj.
Çmimi për shitje i shtëpis është 220.000€
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:[email protected] ose Agjencioni YLLI

SHPALLJET TJERA