TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 15:08
Kjo shpallje është shikuar: 637 herë

Titulli : Kalda per ngrohje Thengjill dhe Dru

Çmimi : 450 €

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : Shesim kaldane per thengjill/dru/naft 63 KW

SHPALLJET TJERA