TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.11.2015, Në orën: 15:12
Kjo shpallje është shikuar: 1738 herë

Titulli : RANGE ROVER SPORT 3.6 DIZEL

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Land Rover Range Rover Sport

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 3600

Viti : 2008

Përshkrimi

SHES RANGE ROVER SPORT 3.6 DIZELL VITI FUND 2007 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT SHUM I RUJTUN SI MRENDA ASHTU DEH JASHT POSEDON KLIMA TRONIK KARRIKAT ME NXEMJE + LIKUR ELEKTRONIK KOMANDA NE VOLLAN NAVI TE MADH SENZORA PERPARA DHE PERMAS DRITAT XENON BI XENON ME LLUP CD SHANZHER FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE REJA SHYBER NALT VETURA KA LIBRA TE SERVISIT KILOMETRAT E GARANTURA MUNDENI TA MERRNI TA QONI KU TE DONI PER QFAR DUSH KONTROLLE NR KONTAKT 045 368 718 045 207 206 XXX VETURA ASHT TEK AUTO SALLON ALDIONI

SHPALLJET TJERA