TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.11.2015, Në orën: 15:15
Kjo shpallje është shikuar: 1436 herë

Titulli : AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA LLEDA XENON

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK VITI FUND 2008
VETURAASHT SHUM NE GJENDJE TE M IR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT ERUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EHDE JASHT POSEDON KLIMATRONIK KARRIKA NXEMJE NAVI TE MADH KOMANDA TIMON DVD SEXORA PARKINGU DRITA LED + XENON BI XENON ETJ ETJ

NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 207 206

SHPALLJET TJERA