TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.11.2015, Në orën: 15:16
Kjo shpallje është shikuar: 3188 herë

Titulli : MERCEDES E KLAS 320 CDI EVO

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2010

Përshkrimi

SHES MERCEDES E KLAS VITI FUND 2009 VETURA ASHT ME TABLELA RKS ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT SHUM E RUJTNE SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TRONIK KOMANDA NE VOLLAN + SHPEJSI NE VOLLAN DRITAT XENON BI XENON SENZORA PERPARA DHE PERMAS OLLOGENKA NE BRANIK KA TA TI KTHEJSH GOMAT I NDEZEN DRITAT KARRIKAT LIKUR + ELEKTRONIK FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE REJA NAVI TE MADH SHYBER NALT E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA Q SI KEMI PERMENDUR NR KONTAKT 045 368 718 045 207 206 XXX VETURA ASHT TEK AUTO SALLONI ALDIONI

SHPALLJET TJERA