TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.11.2015, Në orën: 15:35
Kjo shpallje është shikuar: 958 herë

Titulli : BMW X3 3.0 D

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

BMW X3 3.0 D I posa ardhur nga gjermania me dogan te paguar
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume I ruajtur
Vetura edhte Full Extra
Panoram
Automatik/Tip-Tronik
Klim
Karrikat me nxemje + me rrym + me memorje
Vollani me nxemje
Tempomat
Bord Kompjuter
Navigation
Sensor Parkingu Para Dhe Mbrapa
Dritat Automatic/ Xenon Bi Xenon
Hallogenka
E SHUM E SHUM GJERA TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR

SHPALLJET TJERA