TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.11.2015, Në orën: 04:37
Kjo shpallje është shikuar: 2011 herë

Titulli : VW Golf 5 2.0 Dizel

Çmimi : 5,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Golf 5 2.0 Dizel
Vetura asht ne gjendje te mir teknike dhe optike.
Posedon:
KLIMATRONIK
BORDKOMJUTER
TEMPOMAT
KARRIKAT ME NXEMJE
VITI 10.08.2005 etje
Regjistrim deri me 21.02.2016
Per me shum 044455529 044429947

SHPALLJET TJERA