TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.11.2015, Në orën: 05:15
Kjo shpallje është shikuar: 1382 herë

Titulli : GOLF 5 TDI 1.9 Gjendje te mir

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

* Rypin dhembzor set komplet te ndrrum,
* Diskat dhe gurtnet e reja, uljen me gjitha
filterat me gjitha serviset, posedoj faturat.
* Akumullatorin e ri, te ndrruar mbajtesin e
motorrit, alternatorin set etj..
* Climatronik, radio cd, tempomat etj.
* Gomat e reja te veres + gomat e dimrit
* Regjistrim 7 muaj
* Ne emrin tim personal.
* Nuk eshte Hipotek.
* Pres bleres serioz.

SHPALLJET TJERA