TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.11.2015, Në orën: 22:00
Kjo shpallje është shikuar: 606 herë

Titulli : Shes Banesen

Çmimi : 90,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 60m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Pushimore, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shitet banesa ne Ulpiane C12 ne katin e 3 me perdhes, banesa ka 60m2 ne dokumentacion dhe eshte teresisht e renovuar (rrymen, nivelizim, parket, dyer, dritare,banjo etj) banesa ka dy dhoma gjumi dhe dhome dite me kuzhine.
Mirepresim bleres serioz

SHPALLJET TJERA