TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.11.2015, Në orën: 01:38
Kjo shpallje është shikuar: 1109 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 TDI Automatik dsg

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Golf 5
1.9 TDI Automatik, united, ne gjendje shum te mire.
Alufelgen 17 Zoll,
Dritat automatik, sensor e shiut, sensor parkingu,NAVI,ulset me nxemje.Tempomat,bordcomputer,dhe shum gjera te tjera.
Mbrenda dhe jasht shum i ruajtur....

SHPALLJET TJERA