TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.11.2015, Në orën: 02:10
Kjo shpallje është shikuar: 986 herë

Titulli : BMW 120 dizel

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 120

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Bmw 120 2.0 dizell me 6 shpejtsi es ne gjendje shum te mir teknike i sapo ardhur nga zvicra per me shum info na kontaktoni ne ket nr 044467588
Ne kete numer kemi dhe viber

SHPALLJET TJERA