TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.11.2015, Në orën: 22:55
Kjo shpallje është shikuar: 944 herë

Titulli : BMW 530d

Çmimi : 8,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 260,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

shes bmw ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike me te gjitha serviset e kryra vetura posedon rigjistrim deri me 08.06.2016
automatik tiptronik
xenon
senzor parkimi perpar mrapa
senzora shiu
webbasta
navigacion
dvd
air bag
klima funksionale
abs esp
karrika me rrym dhe me nxemje
gjysem lekur
tempomat
bord kompjuter
krus kontroll
mbyllje qendrore
vetura me nje fjal eshte full ekstra eshte ne emrin tim personal nuk eshte hipotek mund te perkthehet brenda ores te noteri
pres blers serjoz
049 795 725 + viber
045 897 449

SHPALLJET TJERA