TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 01:39
Kjo shpallje është shikuar: 1070 herë

Titulli : Peugeot 308 dizel -07

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 308

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes pezho 308 nga zvicra-viti 2007 midel i 2008-1.6 disel.posedon klimatronik-tempomat-navigacion-radio cd-komanda ne timon-dyert me telekomande-gjamat elektronik-dritat me ndezje automatike-cenzore te shiut-aluminium fellne-etj.vetura eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike

SHPALLJET TJERA